Atsauksmes par Hondrox

 • Artūrs
  Man bija mazkustīgs dzīvesveids un vairāk nekā ducis lieko mārciņu. Laika gaitā parādījās locītavu sāpes, no kurām nelīdzēja ne diēta, ne svara zudums. Ārsts ieteica Hondrox. Pēc 2 mēnešu regulāras lietošanas sāpes pazuda.
  Hondrox
 • Gustavs
  Treniņa laikā bojātas potītes saites. Sāpes nepārgāja vairākas nedēļas. Es izlasīju par Hondrox fitnesa forumā un nolēmu to iegādāties. Smidzinātājs tika izmantots saskaņā ar instrukcijām. Sāpes pilnībā pazuda pēc nedēļas. Tajā pašā laikā tika atjaunota potītes kustīgums. Kursu turpinu terapeitiskos nolūkos.
  Hondrox
 • Artūrs
  Slimnīcā man atklāja ar vecumu saistītas deģeneratīvas izmaiņas locītavās. 2 gadus sāpēja ceļi un elkoņi, domāju, ka nekas nepalīdzēs. Ārsts izrakstīja Hondrox. Es lietoju aerosolu apmēram 3 nedēļas. Sāpes pilnībā nepārgāja, bet kļuva vieglāk kustināt rokas un kājas. Elkoņi šķiet mazāk sāpīgi.
  Hondrox
 • Katrīna
  Es lietoju hondrox aerosolu apmēram 3 mēnešus. Zāles palīdzēja noņemt artrīta pazīmes un mazināt iekaisumu.
  Hondrox
 • Elizabete
  Strādāju par frizieri, pastāvīgi uz kājām. Spray Hondrox palīdzēja tikt galā ar pastāvīgām kāju sāpēm un muskuļu krampjiem. Es to uzklāju saskaņā ar instrukcijām dienas beigās. Dozators ir ļoti ērts, tas labi izsmidzina produktu.
  Hondrox
Lietotāja vērtējums Hondrox
4.3
10